Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: venture_theme w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /home/maraton1/domains/biegzajaczka.pl/public_html/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /home/maraton1/domains/biegzajaczka.pl/public_html/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /home/maraton1/domains/biegzajaczka.pl/public_html/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: venture_theme w theme_get_setting() (linia 1439 z /home/maraton1/domains/biegzajaczka.pl/public_html/includes/theme.inc).

Odbiór pakietów startowych

Informujemy, że pakiety startowe na bieg będzie można odbierać już 13-14 (czwartek, piątek) kwietnia w godz. 16:00-19:00 w Szkole Podstawowej i Gimnazujm Akademickim Da Vinci na ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań kliknij aby zobaczyć mapę. Do pobrania również upoważnienie do odbioru pakietu przez inną osobę kliknij aby pobrać upoważnienie

Natomiast w dniu zawodów 15 kwietnia pakiety do odbioru w okolicy miejsca startu nad stawem Olszak ul. Dymka kliknij aby zobaczyć trasę biegu w następujących godzinach biegi dzieci 8:30-10:00, biegi dorosłych 8:30-11:00. Mapkę dojazdu oraz lokalizację biura i parkingów znajdziecie tutaj kliknij aby zobaczyć stronę